Zakup nowej pralki

Forum ogrodnicze. Praktyczne porady dotyczące projektowania zieleni, zakładania oraz pielęgnacji ogrodu, identyfikacja roślin, prezentacja ogrodów użytkowników i wiele innych.

Zakup nowej pralki

Postprzez Ona » 28 lut 2017, o 23:51

Ostatnio wymienialiśmy w domu trochę sprzętów i znaleźliśmy bardzo fajną pralkę. Tak właściwie jest to pralko suszarka parowa. Coś takiego http://www.lg.com/pl/pralko-suszarki Opiszę wam pokrótce, jakie ma zalety to cudeńko. A przynajmniej, jakie dla mnie ma zalety. Jedną z nich, wcale nie taką błahą jest ciekawy design. Znudziły mi się już, szczerze mówiąc, te wszystkie białe klocki, które można spotkać w każdym domu. Wyglądu tej pralki nie będę opisywać, bo wkleiłam wam link ze zdjęciem. Drugi bardzo ważny dla mnie plus to oczywiście połączenie pralki z suszarką. Wcześniej w ogóle nie miałam suszarki, więc wiadomo, musiałam gdzieś to pranie wieszać, suszyć, czekać aż łaskawie wyschnie i trochę się też martwiłam, czy potem nie będę miała w domu wilgoci. A tak to wyjmuję suchutkie pranie i od razu wkładam do szafy. Inne zalety to na przykład automatyka wagowa i aż 10 lat gwarancji.
Ona

Re: Zakup nowej pralki

Postprzez Amanda » 2 mar 2017, o 03:11

Prezentuje się nieźle i zalety ma spore. Ciekawe tylko czy nie blakną te zalety w zestawieniu z ceną?
Amanda

Powrót do Mój ogród