Wakacje w weekend

Forum ogrodnicze. Praktyczne porady dotyczące projektowania zieleni, zakładania oraz pielęgnacji ogrodu, identyfikacja roślin, prezentacja ogrodów użytkowników i wiele innych.

Wakacje w weekend

Postprzez Izabell » 29 wrz 2016, o 02:24

Tego roku miałam nudne wakacje. Mąż nie mógł wziąć dłuższego urlopu i byliśmy tylko na tydzień na Mazurach. Tak naprawdę planowaliśmy inny wyjazd, ale nie wyszło. Przeglądając internet wpadłam na pomysł, że możemy sobie robić czasem wycieczki weekendowe. Tak dokładniej to zaczerpnęłam ten pomysł stąd http://mojemusthave.com.pl/pomysl-na-wakacje/
Izabell

Re: Wakacje w weekend

Postprzez Amanda » 4 paź 2016, o 11:06

Bardzo lubię jesień, więc zazwyczaj urlop bierzemy z mężem we wrześniu. Wiadomo, że z pogoda można różnie trafić, ale to zdarza się także latem. A takie weekendowe wypady nawet gdzieś za granicę to super sprawa. Próbujemy korzystać z podobnych okazji zwłaszcza teraz, kiedy jeszcze nie mamy dzieci. Potem będziemy musieli trochę zwolnić tempo i bardziej się ustatkować. Na razie lubimy sprawiać sobie różne szalone niespodzianki. Teraz mam ochotę wybrać się gdzieś w góry chociaż na dwa dni.
Amanda

Postprzez Lolitka » 4 paź 2016, o 14:05

Wow!!!!! Weekend w Barcelonie, super sprawa! Romantycznie... a Barcelonę polecam wszystkim zakochanym. Klimatyczne miejsce. Bardzo lubię Hiszpanię i chętnie tam wracam, chociaż staram się wybierać różne miejsca. Nie jest to zawsze Barcelona ;) Jak ktoś nie był nigdy, to polecam z całego serce.
Lolitka

Postprzez Weganka » 4 paź 2016, o 17:20

Nie byłam nigdy w Barcelonie, ale chętnie zobaczyłabym to miasto. Chciałabym zobaczyć tamtejszą architekturę, zabytki. Jednak jeden weekend to zdecydowanie za krótko na taką wyprawę jak dla mnie. Nie jestem zwolenniczką takich szaleństw ;) No ale takie zorganizowane, zaplanowane wakacje w Barcelonie to byłaby super atrakcja. Ech... rozmarzyłam się. Narobiłaś mi "smaka" :roll:
Weganka

Postprzez Anika » 5 lis 2016, o 00:16

Miło pomarzyć. Ja w tym roku w ogóle nie miałam żadnych wakacji, a o weekendzie gdziekolwiek to nawet nie mam co marzyć przez najbliższy rok albo i dłużej. Uroki macierzyństwa. Żeby jeszcze mały tak nie dawał popalić.
Anika

Postprzez Biggirl » 17 lis 2016, o 15:01

Jak tak patrzę za okno, to aż mnie wzdryga. Nawet nosa mi się dziś nie chciało wystawić. A że mam dziś wolne, to córki nawet do przedszkola nie puściłam, tylko sobie siedzimy w domu. Fajnie byłoby pojechać gdzieś w cieplejsze miejsce, ale na dłużej. Weekend to dla mnie trochę za krótko, za dużo zachodu i za szybko trzeba by wracać do ponurej i zimnej rzeczywistości jesiennej. Teraz to chyba lepiej pocieszać się wizją Świąt. Ciekawe tylko, czy będzie śnieg, czy znowu jak zwykle błoto i chlapa.
Biggirl

Powrót do Mój ogród