Sztuczna trwa

Forum ogrodnicze. Praktyczne porady dotyczące projektowania zieleni, zakładania oraz pielęgnacji ogrodu, identyfikacja roślin, prezentacja ogrodów użytkowników i wiele innych.

Sztuczna trwa

Postprzez bober » 29 mar 2016, o 18:40

Jaka jest żywotność takiej trawy i ile kosztuje? Czy ktoś z Was się orientuje>
bober

Re: Sztuczna trwa

Postprzez Jacek35 » 30 mar 2016, o 18:30

Osobiście nie mam. Wolę naturalną, ale moja ciotka już od dobrych paru lat ma sztuczną trawę! Trzyma się rewelacyjnie, już jakieś 5 lat, ale trochę w nią zainwestowała!
Jacek35

Postprzez Izabell » 28 lut 2017, o 22:48

Sztuczna trawa??? Ja myślałam, że takie rzeczy to tylko na boisko! Dosłownie. Myślałam, że sztuczna trawa to jest taki twór specjalnie robiony dla potrzeb meczów piłki nożnej, żeby się chłopakom dobrze biegało czy coś. Nie miałam pojęcia, że można sobie sztuczną trawę położyć czy nie wiem co z nią zrobić przed domem. Jak to w ogóle działa? Jestem zaskoczona i zadziwiona. Oczywiście, wokół swojego domu mam piękny trawnik, ale z naturalnej i jak najbardziej prawdziwej trawy. Staramy się o nią dbać, ale przyznam, że czasem koszenie jej sprawia sporo kłopotów, bo jest to dość duży obszar i aby utrzymać nienaganny wygląd trawnika i zadbać o trawę, trzeba dużo czasu spędzić na jej koszeniu. Wiosna idzie już wielkimi krokami i postanowiliśmy z mężem, że kupimy traktorek do trawnika. Widziałam takie ciągniki ogrodnicze, które mogą też spełniać dodatkowe funkcje. Coś takiego http://www.husqvarna.com/pl/products/ga ... omeowners/ Ma ktoś może z was taki?
Izabell

Postprzez Adriana » 2 mar 2017, o 03:06

Dzisiaj to wszystko już jest sztuczne. Nawet trawa :shock:
Adriana

Postprzez Ona » 29 mar 2017, o 21:55

A taką sztuczną trawę to też trzeba kosić? I w ogóle na jakiej zasadzie to działa? Z plastiku jest czy jak? I po co komu taka trawa? Nie rozumiem w ogóle pomysłu, zamysłu i sensu.
Ona

Postprzez Pafcio » 2 kwi 2017, o 21:46

Na boisku się sprawdza. A poza tym to nie mam pojęcia.
Pafcio

Powrót do Mój ogród