Prosty przepis na lazanie

Forum o tematyce kulinarnej i okołokulinarnej. Dialogi, uwagi i przeżycia związane z kuchnią. Przygody kulinarne, savoir-vivre i inne dylematy.

Prosty przepis na lazanie

Postprzez kaja25 » 28 paź 2014, o 19:48

Witam wszystkich:) poszukuję prostego przepisu na smaczną lazanię. Uwielbiam lazanie, ale nie potrafię jej robić. Zazwyczaj jadam tylko w restauracjach, jak dla mnie za rzadko:) Powiem szczerze gotowanie nie jest moją mocną stroną, dlatego proszę o proste przepisy:) dzięki:) Pozdrawiam.
kaja25

Re: Prosty przepis na lazanie

Postprzez kobieta31 » 30 paź 2014, o 13:22

Kaja25 powiem Ci, że ja też poszukuje jakiegoś prostego przepisu, ale ciężko jest;/ W sumie jeszcze się nie odważyłam zrobić, bo przeraża mnie wielość składników i czasu spędzonego w kuchni. Od czasu do czasu kupię w sklepie mrożoną, ale to nie to samo;/
kobieta31

Postprzez Bunia » 30 kwi 2017, o 00:58

Widziałam niedawno przepis na lazanię warzywną gdzieś na youtube. a makaron robiły bakłażany, a więcej nie pamiętam, ale nie było tam żadnego mięsa ani nabiału. Taka wegańska lazania. Nawet ciekawa jestem, jak to smakuje, ale nie mam weny do tego, żeby ją przygotować. Nie jestem mistrzem kuchni, jeśli można tak powiedzieć.
Bunia

Postprzez Ona » 2 maja 2017, o 19:14

Nie lubię lasagne w żadnej postaci. Wolę po prostu zrobić spaghetti albo zapiekanke z makaronem.
Ona

Powrót do Moja kuchnia