Plany na wakacje

Forum ogrodnicze. Praktyczne porady dotyczące projektowania zieleni, zakładania oraz pielęgnacji ogrodu, identyfikacja roślin, prezentacja ogrodów użytkowników i wiele innych.

Plany na wakacje

Postprzez Ona » 1 lut 2017, o 02:37

Planujecie już wakacyjne wyjazdy? Ja zaczynam myśleć o tym coraz intensywniej, ale jeszcze nie podjęłam żadnych decyzji. A Wy?
Ona

Re: Plany na wakacje

Postprzez Anika » 1 lut 2017, o 03:17

Mnie od kilku już lat marzy się piękna i słoneczna Chorwacja wakacje to dobry czas, żeby tam się wybrać. Tyle już się naczytałam na jej temat i naoglądałam się fantastycznych zdjęć, że pozostało mi już tylko wyruszyć. Do tej pory jakoś mi się nie składało i nie udawało nigdy pojechać na Chorwację, ale tak sobie myślę, że może te wakacje będą wyjątkowe i wreszcie spełnię swoje marzenia. Jest tam tak wiele miejsc, które chciałabym zobaczyć, że na pewno nie wystarczy mi jednych wakacji. Na pewno chciałabym zwiedzić miasto portowe Trogir, oczywiście Dubrownik, a w nim stary port, stare miasto oraz twierdzę Lovrijena. A już najbardziej to mi się marzy być nad rzeką Cetina w Omišu i pojechać nad Jeziora Pitwickie. A trakcji jest tam na pewno o wiele więcej, ale nie sposób je wszystkie spamiętać, a co dopiero odwiedzić.
Anika

Re: Plany na wakacje

Postprzez Pafcio » 1 lut 2017, o 03:20

Byłem na Chorwacji, ale tylko raz. To prawda, że ładnie tam jest i ciepło. Chętnie bym wrócił, ale mam taką zasadę, że lubię poznawać nowe kraje, nowe miejsca. Wiadomo, że można w jednym kraju pojechać w dziesiątki miejsc, ale po co się skupiać na jednym kraju, skoro ich też są dziesiątki. W tym roku kierunek Rumunia.
Pafcio

Powrót do Mój ogród