Kawa, kawa, kawa...

Forum o tematyce kulinarnej i okołokulinarnej. Dialogi, uwagi i przeżycia związane z kuchnią. Przygody kulinarne, savoir-vivre i inne dylematy.

Re: Kawa, kawa, kawa...

Postprzez Ona » 28 lut 2017, o 16:26

Lubię kawę, nie powiem, że nie, ale ani rozpuszczalna, ani taka mielona zaparzana nie smakuje mi tak jak kawa z ekspresu. Niestety, nie mam swojego, więc raczę się taka kawką tylko gdzieś w gościach albo w kawiarni.
Ona

Re: Kawa, kawa, kawa...

Postprzez Aniela » 28 lut 2017, o 21:01

Och tak! Kawa z ekspresu jest przepyszna. Trzeba tylko mieć dobry ekspres i dobrą kawę. Ja długo nosiłam się z zamiarem zakupienia takiego cudeńka i w końcu ustaliliśmy z mężem, że nabędziemy ekspres do kawy na kapsułki. Wybieraliśmy go chyba z miesiąc, ale ostatecznie decyzja zapadła i mamy wymarzony ekspresik https://www.dolce-gusto.pl/machines Ja wprost przepadam za caffe latte, ale wypiję też małą czarną czy espresso. Mój mąż to tylko espresso i nie uznaje żadnej innej. Nieraz namawiam go na moją ulubioną, ale tylko się krzywi i wydziwia. Cóż, każdy ma swój gust, swoje upodobania i preferencje. Kiedyś bardzo lubiłam cappuccino, ale ostatnio jakoś przestało mi smakować.
Aniela

Poprzednia strona

Powrót do Moja kuchnia