Jakie mięsa jeszcze jecie?

Forum o tematyce kulinarnej i okołokulinarnej. Dialogi, uwagi i przeżycia związane z kuchnią. Przygody kulinarne, savoir-vivre i inne dylematy.

Jakie mięsa jeszcze jecie?

Postprzez Arna » 30 paź 2015, o 09:38

Nie jestem mistrzem gotowania;) wiecznie kurczak albo świnka;) pieczone, gotowane i smażone. W ostatni weekend zaszalałam i zrobiłam kaczkę;) Od czasu do czasu też wołowina. Jakie mięsa jeszcze jadacie?
Arna

Re: Jakie mięsa jeszcze jecie?

Postprzez etna » 30 paź 2015, o 13:32

Baraninę, cielęcinę, królika, gęsina, dziczyzna:) Każdego po trochę co jakiś czas. Dziczyzny jadam najmniej bo niestety droga, ale staram się przynajmniej raz, dwa razy w miesiącu coś tam skubnąć. Co do baraniny, to jest specyficzna, zjem, ale bez szału, zależy dużo jak jest przygotowana. Natomiast polecam Ci gęś i królika, delikatne i smaczne mięso:)
etna

Re: Jakie mięsa jeszcze jecie?

Postprzez Weganka » 29 paź 2016, o 01:52

Żadnego mięsa! Nie jem mięsa od wielu lat i nigdy nie wrócę do spożywania padliny. I każdego będę zachęcać do tego, aby porzucił mięso na rzecz przepysznych roślin strączkowych, z których można robić prawdziwe cuda kulinarne. Nie jedzcie mięsa, bo to wcale nie jest zdrowe. Naprawdę.
Weganka

Powrót do Moja kuchnia