Jaki telewizor?

Forum ogrodnicze. Praktyczne porady dotyczące projektowania zieleni, zakładania oraz pielęgnacji ogrodu, identyfikacja roślin, prezentacja ogrodów użytkowników i wiele innych.

Jaki telewizor?

Postprzez Anika » 29 mar 2017, o 22:23

Zwracam się do was z pytaniem, jakie macie telewizory i czy polecilibyście takie czy też nie? Zamierzamy kupić jakiś i na razie zastanawiamy się, jesteśmy na etapie przeglądania, zbierania opinii i porównywania.
Anika

Re: Jaki telewizor?

Postprzez Bogdan » 29 mar 2017, o 22:45

Wybierając nowy telewizor czy w ogóle jakikolwiek sprzęt do domu kieruję się zawsze dwiema zasadami. Po pierwsze stawiam na dobre, uznane marki o ugruntowanej pozycji na rynku. Nie warto kupować niczego ważnego z niższej półki, tańszego a tym samym gorszego jakościowo. Druga zasada jest taka, że zwracam uwagę na to, jak długa jest gwarancja danego produktu. Jeżeli okres gwarancji jest stosunkowo długi, mogę się spodziewać, że jego jakość jest lepsza niż w przypadku krótkiego terminu gwarancji użytkowania. Ponadto warto zasięgnąć opinii innych użytkowników i na przykład wykorzystać coś takiego jak porównywarka telewizorów dostępna w Internecie http://www.lg.com/pl/telewizory/compare-telewizory Można sobie wtedy wybrać określone parametry i dobrać odpowiedni telewizor do swojego domu. Jakie w ogóle macie preferencje? Jakąś markę preferujecie? Jaki model? Jaka wielkość?
Bogdan

Postprzez Danka » 31 mar 2017, o 21:13

A ja takie decyzje zawsze pozostawiam chłopakom, czyli mężowi, synowi czy zięciowi. Nie znam się na elektronice ani tym podobnych rzeczach, więc nie wiedziałabym nawet, jak się do takich zakupów zabrać.
Danka

Postprzez Lolitka » 31 mar 2017, o 21:26

Ja mam LG 49 cali. Całkiem fajny jest. Mogę polecić.
Lolitka

Postprzez Pafcio » 2 kwi 2017, o 21:33

Zgadzam się z Bogdanem, najlepiej przejrzeć sobie w porównywarce różne telewizory i zdecydować, czego się chce. Ile cali, jakie funkcje, parametry, no i jaka cena. Mąż na pewno ma już jakieś preferencje. Najlepiej posłuchać jego :D Posłuszna i uległa żona to prawdziwy skarb :D
Pafcio

Postprzez Bunia » 2 maja 2017, o 18:23

Ja się kompletnie nie znam na technice. Mam telewizor. Jakiś. Ale jaki on jest, to nie mam bladego pojęcia.
Bunia

Postprzez Nimfa » 3 cze 2017, o 00:41

Żaden. Po pierwsze telewizory są do niczego niepotrzebne. Omamiają ludzi, robią sieczkę z mózgu, hamują samodzielne myślenie, zabierają czas i jeszcze emitują szkodliwe promienie.
Nimfa

Powrót do Mój ogród