Jaka pralka najlepsza?

Forum o tematyce kulinarnej i okołokulinarnej. Dialogi, uwagi i przeżycia związane z kuchnią. Przygody kulinarne, savoir-vivre i inne dylematy.

Re: Jaka pralka najlepsza?

Postprzez Małpa » 1 mar 2017, o 00:38

To chyba raczej oczywiste, że w dzisiejszych czasach w użyciu są tylko pralki automatyczne. Ja przynajmniej nie znam ani jednej osoby, która nie miałaby automatu i używała pralki wirnikowej albo czegokolwiek innego. Jeśli mogę się wypowiedzieć w tym temacie, to polecam takie modele pralek http://www.lg.com/pl/pralki Sama mam jedną z nich i przyznam, że zadziwiła mnie wysoka jakością. Poprzednio faktycznie miałam dwie pralki, które bardzo szybko zaczęły szwankować. W jednej psuł się ciągle programator a jego naprawa lub wymiana była po prostu bez sensu biorąc pod uwagę koszty. W drugiej z kolei coś innego się zepsuło, jakaś część, której, jak się okazało, nie da się wymienić, ponieważ nie można jej nigdzie dokupić. To jedno na pewno nie podoba mi się we współczesności. Taki brak rozwagi, oszczędności i nieumiejętność czy też niechęć do wykorzystywania rzeczy w pełni. Ciągle tylko trzeba wszystko wymieniać, kupować nowe, zamiast naprawiać i eksploatować do cna.
Małpa

Re: Jaka pralka najlepsza?

Postprzez Adriana » 2 mar 2017, o 03:04

Ja mam zwykły automat, bez suszarki. Na razie jakoś się trzyma moja pralka, ale gwarancji miała chyba ze 2 lata.
Adriana

Poprzednia strona

Powrót do Moja kuchnia