Jak często jecie frytki?

Forum o tematyce kulinarnej i okołokulinarnej. Dialogi, uwagi i przeżycia związane z kuchnią. Przygody kulinarne, savoir-vivre i inne dylematy.

Jak często jecie frytki?

Postprzez Kalina » 29 gru 2015, o 19:26

Uwielbiam frytki, mogłabym się nimi zajadać każdego dnia! Póki co nie odbija się to na mojej wadze, ale z wiekiem obawiam się, że będzie coraz bardziej! Jak często jecie frytki i czy w ogóle jecie?
Kalina

Re: Jak często jecie frytki?

Postprzez kobieta31 » 31 gru 2015, o 13:38

Też lubię, ale nie ukrywam, że nie bardzo chce mi się je robić;p Zazwyczaj chłonę duże porcje na wakacjach, jakichś wyjazdach itd, a później mam spokój na pewien czas;p
kobieta31

Re: Jak często jecie frytki?

Postprzez Izabell » 4 paź 2016, o 21:41

Oj tak. Ja też bardzo, ale to bardzo lubię frytki, ale te własnej roboty. Nie przepadam za takimi kupowanymi na mieście, ale swoje robię dosyć często. W sumie, jak chce mi się coś dobrego i sama nie wiem co, to łapię za ziemniaki i robię frytusie. Kochamy je całą rodziną i zawsze muszę robić sporą porcję, bo byłby wielki foch, że zrobiłam tylko dla siebie. Najlepsze są dla mnie takie tylko z solą, chociaż od wielkiego dzwonu zjem też z keczupem, ale to rzadko.
Izabell

Powrót do Moja kuchnia