Dieta dr Dąbrowskiej

Forum o tematyce kulinarnej i okołokulinarnej. Dialogi, uwagi i przeżycia związane z kuchnią. Przygody kulinarne, savoir-vivre i inne dylematy.

Dieta dr Dąbrowskiej

Postprzez Aniela » 24 kwi 2016, o 20:54

Hej Kochani, szukam wszelkich informacji na temat diety oczyszczającej dr Dąbrowskiej. Jeśli ktoś z was słyszał cokolwiek albo jeszcze lepiej sam przeszedł lub jest na takiej diecie, to będę wdzięczna za każdą informację. Mam sporo problemów ze zdrowiem i wyczytałam gdzieś, że to naprawdę pomaga. Nie wiem tylko, jak się do tego zabrać i od czego zacząć. Czekam na wasze opinie.
Aniela

Re: Dieta dr Dąbrowskiej

Postprzez Ona » 25 kwi 2016, o 19:30

Przeszłam kiedyś dwutygodniowy post wg zaleceń dr Dąbrowskiej, ale na tym się skończyło. Faktycznie czułam się po nim lepiej, szczególnie że zeszła mi uporczywa opuchlizna nóg. Niestety, dieta o której mowa jest bardzo trudna. No, przynajmniej mi było ciężko wytrzymać. Najlepiej to chyba kupić książkę dr Dąbrowskiej i tam wszystko jest opisane, co i jak.
Ona

Postprzez Małpa » 30 kwi 2016, o 12:38

Nigdy nie słyszałam o takiej diecie. Ja byłam kiedyś na diecie kapuścianej, ale nie wspominam jej dobrze. Przydałoby się znowu zrzucić parę kilo. Chyba poszukam coś o tej diecie dr Dąbrowskiej.
Małpa

Postprzez Weganka » 4 paź 2016, o 19:54

Przeszłam post dr Dąbrowskiej dwa razy. Polecam serdecznie. A co dokładnie chciałaby Pani wiedzieć na jego temat? Najlepiej byłoby przeczytać książki i posłuchać wykładów dostępnych w internecie. Wtedy miałaby Pani jasność i stosowną wiedzę do podjęcia postu.
Weganka

Postprzez Weganka » 29 paź 2016, o 01:40

Są też w internecie na youtube świadectwa osób, które przeszły post dr Dąbrowskiej. Warto sobie posłuchać. Wystarczy wpisać odpowiednie hasło i pokażą się filmiki. Nie jest ich dużo, ale myślę, że wystarczająco, aby zapoznać się z tematem. Mi szczególnie podobają się dwa kanały dziewczyn, które na własnym przykładzie opisują post, jego skutki i własne zmagania.
Weganka

Powrót do Moja kuchnia