Dania z piekarnika elektrycznego

Forum o tematyce kulinarnej i okołokulinarnej. Dialogi, uwagi i przeżycia związane z kuchnią. Przygody kulinarne, savoir-vivre i inne dylematy.

Dania z piekarnika elektrycznego

Postprzez Marcelina » 29 kwi 2015, o 17:48

Jak smakują potrawy z piekarnika elektrycznego Drogie Panie i Panowie;) muszę porzucić moją starą i poczciwą kuchenkę gazową i zastanawiam się nad piekarnikiem elektrycznym;) Ale czy potrawy są tak samo smaczne? I o ile wzrasta rachunek?
Marcelina

Re: Dania z piekarnika elektrycznego

Postprzez Klaudia69 » 30 kwi 2015, o 09:45

Smakują bardzo dobrze. Choć na początku będzie Ci z pewnością trudno się przestawić na nowe smaki. Plusem piekarników elektrycznych jest kontrola temperatury, nic się nie przypala, a do smaku się przyzwyczaisz;)
Klaudia69

Postprzez Bunia » 30 kwi 2017, o 00:53

Nigdy nie miałam piekarnika gazowego, ale jadłam pieczone w takim ciasta i nie zauważyłam żadnej różnicy. Co ma piernik do wiatraka, że tak powiem, jeśli chodzi o rodzaj piekarnika i smak potraw? Naprawdę ma to jakiekolwiek znaczenie? Wydaje mi się to cokolwiek dziwne.
Bunia

Postprzez Ona » 2 maja 2017, o 19:13

Nie widzę żadnej różnicy. Jak ktoś nie umie gotowac, to żaden piekarnik mu nie pomoże.
Ona

Powrót do Moja kuchnia