Czy polecacie garnki z firmy Philipiak?

Forum o tematyce kulinarnej i okołokulinarnej. Dialogi, uwagi i przeżycia związane z kuchnią. Przygody kulinarne, savoir-vivre i inne dylematy.

Czy polecacie garnki z firmy Philipiak?

Postprzez Brzoza » 1 sie 2014, o 14:31

Witam. Chciałabym kupić do domu dobrej jakości garnki. Przeprowadziłam się do nowego mieszkania i chcę mieć w nim wszystko nowe. Czytałam, że bardzo dobre są garnki z firmy Philipiak. Co o nich sądzicie? Warto je kupić? Kupowaliście komplet, czy może pojedyncze egzemplarze? Według Was te garnki wytrzymają całe życie? Kupilibyście jeszcze raz, jak stalibyście przed ponownym wyborem? Czekam na odpowiedzi!
Brzoza

Re: Czy polecacie garnki z firmy Philipiak?

Postprzez Mija » 1 sie 2014, o 14:32

Cześć! Ja jestem bardzo zadowolona z tych garnków, spisują się one doskonale. Komplet garnków z firmy Philipiak kupiłam dwa lata temu na ich pokazie. Zapłaciłam wówczas za niego 6 tysięcy. Według mnie są one milion razy lepsze, niż bez firmowe garnki sprzedawane w sklepach. Wiem, że na początek koszt jest wysoki, ale jest to inwestycja na wiele lat. Ja kupiłabym te garnki jeszcze raz i polecam je każdemu.
Mija

Postprzez Brzoza » 1 sie 2014, o 14:33

Dziękuję za odpowiedź. Udało Ci się, że garnki kupiłaś tak tanio, bo na stronie internetowej cena jet wyższa. Nie wiedziałam, że są takie pokazy garnków. Z pewnością wybiorę się na jakiś! Muszę tylko załatwić sobie zaproszenie. Ja właśnie nie chcę kupować pierwszych lepszych garnków, bo gotowanie to moja pasja i uwielbiam przyrządzać rozmaite posiłki dla rodziny.
Brzoza

Postprzez jola » 1 sie 2014, o 14:34

Ja także mam garnki z firmy Philipiak. Dostałam je od rodziców na prezent i jestem z nich bardzo zadowolona. Najbardziej podoba mi się to, że na patelni można smażyć bez dodatku tłuszczu, więc potrawy są zdrowsze i o wiele lepsze! Garnki są też zrobione z wysokiej jakości stali szlachetnej. Myślę, że będziesz z nich zadowolona.
jola

Postprzez alcia » 1 sie 2014, o 14:35

Ja też zastanawiam się nad zakupem tych garnków, bo czytałam bardzo dużo opinii na ich temat. Dostałam niedawno zaproszenie na pokaz, więc mam zamiar się na niego wybrać, bo każdy uczestnik dostając za darmo żelazko. A garnki kupię wkrótce, bo w domu mam stare, i jedzenie się w nich często przypala. Teraz chcę pieniądze zainwestować w wysokiej jakości garnki.
alcia

Postprzez Brzoza » 1 sie 2014, o 14:35

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Ja muszę smażyć bez tłuszczu, ponieważ mam podwyższony cholesterol. Dlatego zakup tych garnków będzie dla mnie idealny. Napisz mi jeszcze proszę, jaką polecasz patelnie, czy ceramiczną gładką, czy może groszkową? Nie wiem na co się zdecydować. Z jakich garnków najczęściej korzystasz?
Brzoza

Postprzez jola » 1 sie 2014, o 14:36

Ja mam w domu patelnie groszkową. Jest ona świetnej jakości. Smażenie na nie bez tłuszczu jest bardzo łatwe i szybkie. Gdy smażę np. filety z kurczaka, to w ogóle nie przywierają one do patelni. Bardzo często używam także naczynia, w którym można gotować na parze. Warzywa gotowane w ten sposób zawierają dużo witamin.
jola

Postprzez Brzoza » 1 sie 2014, o 14:36

Dzięki za odpowiedź. Wybiorę się na pokaz w najbliższym czasie, obejrzę garnki na żywo i zobaczę, czy kupię cały komplet, czy może patelnie groszkową i naczynie do gotowania na parze. Nie umiem się doczekać zakupu, bo firma Philipiak opinie ma świetnie. Jestem pewna, że gotowanie w tych garnkach będzie wspaniałe, a potrawy milion razy lepsze niż ze zwykłych garnków.
Brzoza

Postprzez marry » 25 sie 2014, o 22:04

z czystym sumieniem mogę polecić garnki philipiak. Wszystkie opinie, z którymi już zdążyłaś się z pewnością zapoznać są w pełni prawdziwe. Sama posiadam takie naczynia do gotowania i teraz już nie wyobrażam sobie przygotowywania i przyrządzania bez nich posiłków. Co więcej nie zamieniłabym ich na żadne inne. Mam nadzieję, że byłaś na pokazie, zobaczyłaś na własne oczy i zdecydowałaś się na ich zakup.
marry

Postprzez Rudaa » 25 sie 2014, o 22:14

zdecydowanie polecam. Garnki są wykonane ze stali szlachetnej, co stanowi ich największy atut. Co więcej posiadają specjalne dno, dzięki czemu wszystkie produkty spożywcze, wykorzystywane do przyrządzania posiłków gotują się lub smażą idealnie równomiernie. Można z nich korzystać na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowych, elektrycznych, a nawet modnych ostatnio nowoczesnych płytach indukcyjnych.
Rudaa

Następna strona

Powrót do Moja kuchnia