Czy polecacie garnki z firmy Philipiak?

Forum o tematyce kulinarnej i okołokulinarnej. Dialogi, uwagi i przeżycia związane z kuchnią. Przygody kulinarne, savoir-vivre i inne dylematy.

Re: Czy polecacie garnki z firmy Philipiak?

Postprzez modnisia » 25 sie 2014, o 22:18

Myślę, że powinnaś zainwestować w garnki philipiak. Jeżeli chcesz jeść zdrowo, smacznie i zachować swój organizm w doskonałej formie, to tego typu naczynia do gotowania są przeznaczone właśnie dla ciebie. Garnki philipiak pozwalają przygotować posiłki bez użycia wody, tłuszczu czy nawet soli, a przecież każdy, kto interesuje się zdrowym stylem życia doskonale wie, jak szkodliwy może być nadmiar soli w jedzeniu.
modnisia

Postprzez Pawcio » 25 wrz 2014, o 19:41

A mnie zawsze zastanawiały te pokazy garnków Philipiak i to, jak oni pięknie gotują bez tłuszczu i na parze. Czy to rzeczywiście jest takie pyszne wszystko. No i moja dziewczyna mi udowodniła, że to nie jest ściema. Ale ja niedowiarek dalej drążyłem. Zobaczyłem kiedyś, jak to Okrasa smaży na rozgrzanej patelni polędwiczkę, ale już bez ognia. Nie wierzyłem, że udało mu się idealnie ją ugotować. I trafiłem na filmik https://www.youtube.com/watch?v=TmB5dz4KCNs A tam mój ulubiony kucharz internetowy Piotrek Ogiński zrobił dokładnie to samo. A jemu już wierzę :)
Pawcio

Postprzez mruczek » 8 paź 2014, o 09:43

Świetny ten filmik. Nie znałem faceta, ale jest super. I przyznam, że nie miałem pojęcia, że takie właściwości i mozliwości mają te garnki. Żona kilka razy wspominała, że takie właśnie by chciała, ale wolałem się zorientować, ile to wszystko warte. Widzę, że jest ok. A jak jest lepiej, cały zestaw czy pojedynczo te wybrane kupować?
mruczek

Postprzez mniammniam » 9 paź 2014, o 06:48

Ja bym kupiła cały zestaw naczyń Philipiak. Tam jest możliwość ustawiania wieży i wszystko gotujesz na jednym palniku. Świetna sprawa jaka oszczędność. Ja też z początku nie wierzyłam, ale powiem, że przekonałam sie kilka razy, a potem namówiłam starego na zakup. Trochę marudził, bo to kasa niemała, ale się opłaca. A jakie zdrowe obiadki teraz mu gotuję. Ja jestem zachwycona patelnią. Nic nie przywiera, długo utrzymuje ciepło, ma takie fajne groszkowane dno i co najważniejsze łatwo się czyści, o czym bym nie pomyślała. Kup żonie, zobaczysz, że kobieta za dobre garnki potrafi być bardzo wdzięczna :)
mniammniam

Postprzez Pawcio » 10 paź 2014, o 06:45

O tak, Jak się kupi kobiecie takie garnki, to obiadki pyszne na 100%. Oczywiście musi lubić gotować, bo jak się trafi na kobietę niekumata w kuchni, to nawet najlepsze garnki nie pomogą. Moja dziewczyna męczyła mnie o nie dobre pół roku. Ale jak w końcu urwałem ucho od naszego jedynego garnka na zupę, a rondelek zaczął się huśtać na palniku, bo taki był odkształcony, poległem i kupiłem. i nie żałuję. Też polecam cały zestaw, bo taknaprawdę jednego porządnego obiadu nie da sie ugotować tylko na dwóch naczyniach.
Pawcio

Postprzez Krewetka » 19 paź 2014, o 21:50

Zdecydowanie polecam. Garnki philipiak pozwalają przygotować w prosty i szybki sposób masę różnych smacznych i co najważniejsze zdrowych posiłków. Nie ma sensu rozdrabniać się i kupować pojedyncze naczynia. Jeżeli jesteście zdecydowani, to najlepiej kupić cały zestaw. Po pierwsze wyjdzie na pewno taniej niż przy zakupie pojedynczych naczyń. Po drugie warto mieć w swojej kuchni garnki z jednego zestawu.
Krewetka

Postprzez zszszywka » 19 paź 2014, o 21:56

Hej, długo broniłam się przed zakupem garnków philipiak. Dzisiaj sama nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak długo zwlekałam z ich zakupem. Przekonałam się dopiero po obiedzie u mojej cioci, która zainwestowała w takie naczynia. Przekonał mnie przede wszystkim wyrazisty smak poszczególnych posiłków. Po raz pierwszy wżyciu jadłam dania gotowane bez wody, soli i tłuszczu, co było dla mnie prawdziwym szokiem.
zszszywka

Postprzez Krewetka » 19 paź 2014, o 22:00

Wiele osób się waha, może ze względu na cenę? Ale na różnych pokazach garnki philipiak można kupić często w promocyjnej cenie. Poza tym naczynia philipiak wykonane są z bardzo dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu mamy gwarancję, że są inwestycją na długie, długie lata. Zwykłe, tanie garnki szybko się zużywają, niszczą, często odpada z nich emalia, mogą uwalniać się substancje groźne dla zdrowia.
Krewetka

Postprzez anus99 » 27 sie 2015, o 09:13

Jak dla mnie bardzo dobra jakość garnków. Czołówka światowa, aczkolwiek są lepsze. Dobra stal, niezłe przewodnictwo cieplne.
anus99

Postprzez tyki » 30 kwi 2017, o 20:17

Z czystym sumieniem mogę polecić Tobie garnki marki Silit. Ich główne zalety:
- niemiecka jakość
- są wykonane z silarganu
- idealne dla alergików
- wygląda rewelacyjnie
- cena adekwatna do jakości
Obrazek
https://cookandlove.pl/garnki-silit.html
tyki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moja kuchnia