Co na ból gardła?

Forum o tematyce kulinarnej i okołokulinarnej. Dialogi, uwagi i przeżycia związane z kuchnią. Przygody kulinarne, savoir-vivre i inne dylematy.

Co na ból gardła?

Postprzez Danka » 31 mar 2017, o 21:11

Pochwalcie się, jakie leki czy inne sposoby stosujecie na ból gardła? Chciałabym zainterweniować szybko.
Danka

Re: Co na ból gardła?

Postprzez Lolitka » 31 mar 2017, o 21:20

Często bywa tak, że ból gardła zaskakuje mnie zjawiając się nagle i niespodziewanie. Kiedyś stosowałam różne domowe płukanki, miód, zioła. W ostateczności dopiero sięgałam po pastylki do ssania. Teraz albo jestem bardziej leniwa, albo bardziej niecierpliwa i żeby nie być nigdy zaskoczoną i nieprzygotowaną, noszę zawsze w torebce takie tabletki invox na gardło, które działają bardzo szybko i są naprawdę skuteczne http://inovox.pl/ Wystarczy czasem, że wezmą jedną albo dwie i ból mija bezpowrotnie. Stwierdziłam, że nie ma się co męczyć i bawić w jakieś babcine metody, skoro mam pod ręką skuteczne lekarstwo. Oczywiście, każdy ma swoje mniej lub bardziej skuteczne, ale sprawdzone już metody walki z bólem gardła czy z przeziębieniem. I ja nikogo nie zmuszam, ale dzielę się własnym odkryciem i doświadczeniem. Mi naprawdę pomagają i to bardzo szybko.
Lolitka

Postprzez Pafcio » 2 kwi 2017, o 21:47

Grzane piwo dobre na wszystko! Polecam szczerze. Mi zawsze pomaga na wszelkie przeziębieniowe sprawy.
Pafcio

Postprzez Bogdan » 2 maja 2017, o 18:34

O tak! zgadzam się z kolegą. Grzane wino jest najlepsze na każdą dolegliwość. Powiedziałbym nawet, że w ogóle piwo jest lekiem na każde zło i na każdą chorobę świata :D
Bogdan

Powrót do Moja kuchnia